Radiostyrd buss

Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss
Radiostyrd buss

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODERN TOYS "RADICON BUS", 1950-60-tal, lackerad plåt i metallicgrått, svarta gummidäck, radiostyrd, längd 35 cm

Fungerar, smärre lackskador

420959

2016-11-12