Soffbord 1920/30-tal

Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal
Soffbord 1920/30-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1920-30 tal, fanérade med olika träslag, ben med skuren dekor, sarg med skurna palmetter, höjd ca 54, diameter 110 cm

Ytskador, slitage

420963

2016-11-12