Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början, mässing, för 4 ljuspunkter, höjd 67 cm
Zustandsbeschreibung
Kupor saknas, ytskador
420965
2016-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner