Taklampa

Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början, mässing, för 4 ljuspunkter, höjd 67 cm

Zustandsbeschreibung

Kupor saknas, ytskador

420965

2016-11-12