Roland Svensson färglitografi
2016-11-12
420967
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Tornösund, signerad roland S, färglitografi, ca 35x50 cm
Gulnad