Stefan Lindqvist teckning

Stefan Lindqvist teckning
Stefan Lindqvist teckning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Vilande kvinna, monogramsignerad SL, kol och blyerts, ca 87x139 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

420985

2016-11-12