Biblioteksbord i valnöt

Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt
Biblioteksbord i valnöt

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, valnöt, Frankrike, 1800-tal, tidigare franskt bakbord med avlyftbar skiva, höjd ca 77, 172x80 cm

maskstungen, benen med skador

420993

2016-11-13