Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i grönt, blått och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 2013, höjd 19 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
420999
2016-11-16