Elin Jonsson Reijmyre glasbruk
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i grönt, blått och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 91310 -E, höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Zustandsbeschreibung
421001
2016-11-17