Georgij Fetco oljemålning

Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGIJ FETCO (född 1923): Röda och vita hus, signerad och daterad G Fetco -51, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 46x87 cm

Duken har släppt ngt i vänster kortsida

421008

2016-11-13