Bengt Berglund emalj

Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BERGLUND (född 1936): "I", monogramsignerad BB och signerad Bengt Berglund Gustavsberg -75, emalj, ca 75x100 cm

Smärre emaljskador

421018

2016-11-13