Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2 st) Komposition, emalj, vardera ca 75x75 cm
Smärre emaljskador
421023
2016-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här