Komposition emalj

Komposition emalj
Komposition emalj
Komposition emalj
Komposition emalj

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2 st) Komposition, emalj, vardera ca 75x75 cm

Smärre emaljskador

421023

2016-11-13