Karmstolar
2016-11-13
421027
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 8 st, 1900-tal, i bambu, lösa dynor, sitthöjd 44 cm
slitage