Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 8 st, 1900-tal, i bambu, lösa dynor, sitthöjd 44 cm

slitage

421027

2016-11-13