Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENCK WOGNUM (1935-1991): Triptyk, signerade och daterade -66, olja på duk, vardera ca 125x100 cm
Dukskador, en duk med hål
421031
2016-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här