Henck Wognum oljemålningar

Henck Wognum oljemålningar
Henck Wognum oljemålningar
Henck Wognum oljemålningar
Henck Wognum oljemålningar
Henck Wognum oljemålningar
Henck Wognum oljemålningar

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): Triptyk, signerade och daterade -66, olja på duk, vardera ca 125x100 cm

Dukskador, en duk med hål

421031

2016-11-13