Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, "Berga", fåtöljer, 1 par, modellen formgiven för Nordiska Kompaniet 1942, syrabetsad furu, höjd 80 cm
Slitage, skador, lagning
421062
2016-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här