Börge Mogensen byrå teak 1960-tal
2016-11-13
421064
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, Karl Andersson och söner, teak, 4-lådig, höjd ca 73, 38x76 cm
Smärre slitage