Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, Karl Andersson och söner, teak, 4-lådig, höjd ca 73, 38x76 cm
Smärre slitage
421064
2016-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här