Börge Mogensen byrå teak 1960-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, Karl Andersson och söner, teak, 4-lådig, höjd ca 73, 38x76 cm

Smärre slitage

421064

2016-11-13