Byrå senabarock

Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

BYRÅ, med skrivskiva, senbarock, nordeuropa, fanerad med olika träslag, intarisiadekor av kompassros, beslag i mässing, höjd ca 76, 103x61 cm, nyckel finns

Proviniens: Carl Edward Ekman, Finspong Slott, Östergötland

2 senare lås, slitage, skador, fanerbortfall, lagningar, ej tillhörande beslag

421069

2016-11-13