Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Vinterlandskap med kyrka, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1882, olja på pannå, ca 22x30 cm

421076

2016-11-13