Sture Svenson

Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STURE SVENSON (född 1913): Stilleben, olja på pannå, signerad Sture Svenson, ca 92x121 cm

421078

2016-11-13