C Göran Karlsson

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad C Göran Karlsson, numrerad 112/125, ca 105x74 cm

421080

2016-11-13