Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SKOLPLANSCHER, 4 st, 1900-talets mitt, fyra stycken, Sverige Trelleborg-Hudiksvall, Palestina, Bibelns länder, Mellersta Östern, varierande mått
Skador,
421085
2016-11-13