Carsten Regild

Carsten Regild
Carsten Regild

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992): Nefertiti, signerad och daterad C. Regild -83, 2/26 , färglitografi, 94x62 cm

421088

2016-11-13