Karmstolar Louis XVI-stil

Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil
Karmstolar Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, omkring 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar, rygg och armstöd, sitthöjd ca 42 cm

Smärre ytskador

421105

2016-11-13