Lars Frick oljemålningar

Lars Frick oljemålningar
Lars Frick oljemålningar
Lars Frick oljemålningar
Lars Frick oljemålningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS FRICK (1900-tal), 2 st, Kompositioner, signerade Frick, olja på pannå, ca 21x33 cm

421107

2016-11-13