Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, sengustaviansk stil, socklar i sten, delvis förgylld brons, höjd ca 43 cm
Ljusarmar sneda, sockel med smärre nagg, pärlbård lös
421120
2016-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här