Väggpendyl Beurling

Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling
Väggpendyl Beurling

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets första hälft, urtavlan märkt Beurling Stockholm, förgylld, pastellage-och träskuren dekor, höjd 83, bredd 58 cm, nyckel finns

Skador, lagningar

421124

2016-11-14