Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALVMODELL, 1900-tal andra hälft, "B James EsqArcitect Ewins & Co Leith", bemålad, ca 29x114 cm

Slitage, smärre färgbortfall

421134

2016-11-13