John Olsson oljemålning

John Olsson oljemålning
John Olsson oljemålning
John Olsson oljemålning
John Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN OLSSON (1929-2008):Komposition, signerad och daterad John Olsson 1993, olja på pannå, ca 139x200 cm

421137

2016-11-13