Byrå i empirestil

Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, empirestil, fanerad med mahogny, dekor av intarsia, höjd 84, 85x46 cm, nyckel finns

ytskador, slitage, 2 nyckelbussningar saknas

421150

2016-11-14