Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket FL, färglitografi, ca 28,5x40 cm
421159
2016-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här