Wassily Kandinsky färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", monogramsignerad i trycket, färglitografi efter komposition från 1927, ca 48x36 cm

421166

2016-11-14