TERRIN, HEREND, poslin, dekor med fåglar, lock krö

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, HEREND, poslin, polykrom dekor med fåglar, stämplad HEREND HUNGARY samt SERVIS, FAT och 6 ASIETTER, förgylld och grön dekor med blommor och blad. Skador: Minimalt slitage

421169

2016-11-16