Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

MAURICE ESTEVE (1904-2001), efter: "Le Petit Ramoneur", osignerad, färglitografi, 1986, ca 27x19 cm
LITTERATUR: Katalog Moestrup #94

421171

2016-11-14