Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
MAURICE ESTEVE (1904-2001), efter: "Le Petit Ramoneur", osignerad, färglitografi, 1986, ca 27x19 cm
LITTERATUR: Katalog Moestrup #94
421171
2016-11-14