Böcker Karl XII på slagfältet

Böcker Karl XII på slagfältet
Böcker Karl XII på slagfältet
Böcker Karl XII på slagfältet
Böcker Karl XII på slagfältet

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, 4 st, "Karl XII på slagfältet", Stockholm 1918, band I, III, IV samt Skisser I & II, medföljer gör diverse 34x25 cm

Bruksslitage, skador, ej genomgångna

421174

2016-11-14