Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Djos Mats, signerad Zorn 1911, etsning, 17,5x11,5 cm

421175

2016-11-21