Ljuskrona 1800-talets slut

Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, mässing, 1800-talets slut, för 6 ljus, dekor i form av växtslingor, förgylld samt bronserad, höjd ca 75 cm

Slitage

421196

2016-11-14