Johnny Acosta litografier

Johnny Acosta litografier
Johnny Acosta litografier
Johnny Acosta litografier
Johnny Acosta litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY ACOSTA (samtida): "Modesty", triptyk, signerade Acosta, 42/250, litografier, vardera ca 85x33 cm

421201

2016-11-14