Salongsbord Louis XV-stil
Vollendet
2016-11-14
421221
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, skuren dekor, höjd ca 72, 105x78 cm
Ytskador