Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Mor med barn i höstlandskap, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 32x22 cm
smärre färgbortfall
421260
2016-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här