Kondrad Simonsson oljemålning

Kondrad Simonsson oljemålning
Kondrad Simonsson oljemålning
Kondrad Simonsson oljemålning
Kondrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Mor med barn i höstlandskap, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 32x22 cm

smärre färgbortfall

421260

2016-11-14