Maxime Juan oljemålning

Maxime Juan oljemålning
Maxime Juan oljemålning
Maxime Juan oljemålning
Maxime Juan oljemålning
Maxime Juan oljemålning
Maxime Juan oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAXIME JUAN (1900-tal): Notre dame, signerad, olja på pannå, ca 27x19 cm

421261

2016-11-14