Philppe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Stilleben, signerad och daterad Ph de Rougemont 1924, olja på pannå, 31x39 cm

421264

2016-11-14