Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARIS STRUNKE (född 1931): "Sydländskt landskap", signerad och daterad L Strunke 60, olja på duk, ca 58x85 cm
421271
2016-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här