Knubbling Ateljé Lyktan

Knubbling Ateljé Lyktan
Knubbling Ateljé Lyktan
Knubbling Ateljé Lyktan
Knubbling Ateljé Lyktan

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, "Knubbling", takarmatur, 1970-tal, vit plast, diameter ca 55 cm

Slitage

421274

2016-11-14