Bordslampa 1800-talets slut

Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDFOTOGENLAMPA, omkring 1900, porslin, monterad i zink fot med hänklar, totalhöjd ca 63 cm

Slitage

421277

2016-11-14