Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD, fat, Rörstrand, flintgods, dekor av kvinnofigur, signerad R Grünewald, diameter 37 cm

4:e december

Smärre slitage

421285

2016-12-04