Emil Hagström oljemålning

Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EMIL HAGSTRÖM (1892-1982), "Fornboviken, Öland", signerad E Hagström 1954, olja på pannå, 44,5 x 53,5 cm

421287

2016-11-15