Gusten Widerbäck

Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Landskapsmotiv,
signerad G. Widerbäck, olja på duk, ca 50x65 cm

421289

2016-11-15