Reseur
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RESEUR, liten tavla med arabiska siffror för väckning, infattade i förgylld mässing, ovalt fodral av förgylld mässing och slipat glas, rikligt graverad dekor av blommor mm, höjd ca 13 cm, i skinnklätt transportfodral, nyckel finns
Slitage
421291
2016-11-14